پوستر اولین جشنواره ملی گردشگری معلولان در یزد رونمایی شد

 | تاریخ ارسال: 1398/8/27 | 
به گزارش خبرنگار مهر، معاون خدمات شهری شهرداری یزد در مراسم رونمایی از این پوستر با اشاره به ضرورت مشارکت همه دستگاه‌های اجرایی و خدماتی در زمینه مناسب‌سازی فضاهای شهری، اظهار داشت: یکی از اصلی‌ترین وظایفی که همه دستگاه‌ها در قبال شهروندان دارند، این است که شرایطی به وجود آورند تا همه شهروندان با آسودگی و خیال راحت در شهر زندگی کنند.
حسین صالحیان با بیان اینکه شهرداری در راستای افزایش کیفیت زندگی در محدوده شهری وظایفی دارد که هم‌اکنون در این راستا با تمام ظرفیت در حال خدمت‌رسانی به همشهریان است، افزود: یکی از گروه‌هایی که باید در ارتباط با آنها وظایفمان را بهتر انجام دهیم، معلولان هستند و امیدواریم با برگزاری این جشنواره زمینه لازم برای ارائه خدمت بیش از پیش به جامعه فراهم شود.
معاون شهردار یزد، تلاش برای کسب عنوان «شهر دوستدار معلول» توسط شهر یزد را یکی از مهمترین اهداف شهرداری در این زمینه دانست و خاطرنشان کرد: مناسب‌سازی فضاهای شهری مستلزم عزم ملی و احساس مسئولیتی همگانی از سوی تمام شهروندان و مسئولان دستگاه‌های مرتبط در استان و کشور است.

به گزارش مهر، اولین جشنواره ملی گردشگری معلولان طی دو مرحله از دهم تا بیستم آذرماه با حضور نمایندگان انجمن‌های ضایع نخاعی کشور به میزبانی شهر میراث جهانی یزد برگزار می‌شود.

راه‌اندای نهضت مناسب‌سازی فضای عمومی، مناسب‌سازی معابر شهری و ابنیه تاریخی، کسب عنوان یزد شهر دوستدار معلول، تلاش برای تبدیل شدن یزد به شهر در دسترس، توسعه زیرساخت‌های گردشگری و توجه بیش از پیش به حقوق شهروندی از جمله اهداف تعیین شده برای این جشنواره ملی است.


دفعات مشاهده: 408 بار   |   دفعات چاپ: 70 بار   |   دفعات ارسال به دیگران: 0 بار   |   0 نظرCAPTCHA

کلیه حقوق این وب سایت متعلق به شمعدانی | پایگاه اینترنتی معلولان ایران می باشد.

طراحی و برنامه نویسی : یکتاوب افزار شرق

© 2020 All Rights Reserved |

Designed & Developed by : Yektaweb