ازدحام توانجویان در اداره کل بهزیستی اردبیل

توانجویان برای بیمه‌شدن در ساختمان بهزیستی اردبیل ازدحام کردند

 مهلت یک ماهه اجرای طرح بیمه توانجویان سبب ازدحام این افراد در ساختمان اداره کل بهزیستی استان اردبیل شده است. حضور این افراد که دربین آنان افراد غیرتوانجو تحت پوشش سازمان بهزیستی نیز قرار دارند اختلال در کار روزمره این اداره را درپی داشته است.
مسوول بیمه مددجویان این اداره کل در این‌باره به خبرنگار ایرنا گفت: در اجرای این طرح حدود ده هزار نفر از توان جویان تحت پوشش بهزیستی که تحت پوشش هیچ گونه بیمه‌ای نیستند، بیمه می‌شوند.
رضا فرج‌اللهی افزود: دراجرای این طرح که از اول آذرماه آغاز شده تاکنون از هفت هزار توانجوی واجد شرایط ثبت نام بعمل آمده است.  ثبت نام از این افراد بااولویت خانواده‌های که قادر به تامین نیاز فرد توانجو نیستند، تا پایان زمان اجرای طرح ادامه دارد.
فرج‌اللهی گفت: مهلت ثبت نام از این افراد قبلا تا آخر آذرماه اعلام شده بود که با توجه به کثرت متقاضی این مهلت تا دوشنبه چهارم دی ماه تمدید شده است.
وی تاکید کرد تلاش می‌شود تا پایان زمان اجرای طرح برای سهمیه ده هزار نفری بهزیستی ثبت نام کرده و برای ماههای آینده نیز سهم بیمه بیشتری برای استان دریافت شود.
به گفته وی، با اجرای این طرح مردم با این تصور که هر کسی که تحت پوشش بیمه نیست، برای ثبت نام باید به بهزیستی مراجعه نماید، این امر به ازدحام مردم در ساختمان بهزیستی منجر شد.
در استان اردبیل با یک میلیون و ‪ ۲۰۰‬هزار نفر جمعیت ، حدود ‪ ۵۰‬هزار نفر توانجو وجود دارد.

خبرگزاری جمهوری اسلامی ‪دفعات مشاهده: 2677 بار   |   دفعات چاپ: 1136 بار   |   دفعات ارسال به دیگران: 254 بار   |   0 نظرCAPTCHA

کلیه حقوق این وب سایت متعلق به شمعدانی | پایگاه اینترنتی معلولان ایران می باشد.

طراحی و برنامه نویسی : یکتاوب افزار شرق

© 2020 All Rights Reserved |

Designed & Developed by : Yektaweb