شرایط خدمت نیمه وقت بانوان دارای فرزند معلول اعلام شد

شرایط خدمت نیمه وقت بانوان دارای فرزند معلول اعلام شد

بر اساس قانون اصلاح شده خدمت نیمه وقت بانوان ، سنوات خدمت نیمه وقت بانوانی که دارای فرزند معلول هستند به شرط پرداخت کسور بازنشستگی و حق بیمه و یا عناوین مشابه مازاد بر سه سال از لحاظ حقوق بازنشستگی در حکم خدمت تمام وقت محسوب می‌شود.
بر اساس قانون اصلاح شده قانون خدمت نیمه وقت بانوان، سنوات خدمت نیمه وقت بانوانی که دارای فرزند معلول هستند به شرط پرداخت کسور بازنشستگی و حق بیمه مربوط به کارفرما و کارمند توسط فرد متقاضی به نسبت تمام حقوق گروه و پایه و یا حقوق ثابت و فوق‌العاده شغل و یا عناوین مشابه مازاد بر سه سال از لحاظ حقوق بازنشستگی در حکم خدمت تمام وقت محسوب می‌شود.
در جلسه علنی امروز مجلس شورای اسلامی طرح اصلاح مواد یک و هفت قانون اجرای قانون مربوط به خدمت نیمه وقت بانوان مصوب 1364 که به دلیل ایرادات شورای نگهبان به مجلس عودت داده شده بود در دستور کار قرار گرفت که به منظور تامین نظر این شورا نمایندگان مصوبه قبلی را اصلاح کردند.
نمایندگان مجلس شورای اسلامی طرح اصلاح مواد یک و 7 قانون نحوه اجرای قانون مربوط به خدمت نیمه وقت بانوان مصوب 1364 به منظور تامین نظر شورای نگهبان برای بار دوم در سال جاری اصلاح کردند.براساس این گزارش ، همچنین نیروهای قراردادی و شرکتی متقاضی استفاده از این قانون به شرط پرداخت حق بیمه خود و سهم کارفرما می‌توانند از این قانون استفاده کنند.

منبع : خبرگزاری شهردفعات مشاهده: 10059 بار   |   دفعات چاپ: 1779 بار   |   دفعات ارسال به دیگران: 348 بار   |   0 نظرCAPTCHA

کلیه حقوق این وب سایت متعلق به شمعدانی | پایگاه اینترنتی معلولان ایران می باشد.

طراحی و برنامه نویسی : یکتاوب افزار شرق

© 2020 All Rights Reserved |

Designed & Developed by : Yektaweb