پایگاه خبری ورزش جانبازان و معلولان- ورزش ایران
سید محمد شروین اسبقیان رئیس فدراسیون ورزش‌های جانبازان و معلولین شد

حذف تصاویر و رنگ‌ها  | تاریخ ارسال: 1398/12/21 | 

سید محمد شروین اسبقیان رئیس فدراسیون ورزش‌های جانبازان و معلولین شد

 
مجمع انتخاباتی ریاست فدراسیون ورزش‌های جانبازان و معلولین امروز چهارشنبه ۲۱ اسفند ماه، به ریاست دکتر مهدی علی نژاد معاون توسعه ورزش قهرمانی و حرفه‌ای وزارت ورزش و جوانان در آکادمی ملی المپیک و پارالمپیک برگزار شد و سید محمد شروین اسبقیان با کسب اکثریت آرا به ریاست فدراسیون ورزش‌های جانبازان و معلولین انتخاب شد.

این مجمع با حضور روسای هیئت های ورزشی جانبازان و معلولین، خسروی وفا رئیس کمیته ملی پارالمپیک، سعیدی دبیر کمیته ملی المپیک، قاسمی مشاور وزیر ورزش و جوانان در امور ایثارگران، مستجاب الدعوه مسوول امور مجامع، سمیعی زفرقندی دبیر حراست وزارت ورزش، مسوولین فدراسیون ورزش های جانبازان و معلولین، رضایی نماینده مربیان، میرعظیمی نماینده تیم باشگاه مخابرات اصفهان، صلحی پور، علیپوریان و دارابیان نمایندگان ورزشکاران در سالن سلمان فارسی آکادمی تشکیل شد.
کرم اله علیمرادی در این مجمع ۱۳ رای کسب کرد و در نهایت سید محمد شروین اسبقیان با اخذ ۲۲ رای از ۳۵ رای ماخوذه برای چهارسال به عنوان رئیس فدراسیون ورزش‌های جانبازان و معلولین انتخاب شد.
غفور کارگری، امیر ماندگافرد و مجید قدمی از حضور در این انتخابات انصراف دادند. گفتنی است در ابتدای این مجمع با پخش کلیپی از سیامند رحمان، یاد این قهرمان فراموش نشدنی گرامی داشته شد.
نشانی مطلب در وبگاه پایگاه خبری ورزش جانبازان و معلولان:
http://shamdani.com/find.php?item=2.131.9980.fa
برگشت به اصل مطلب