در آینده امکانات ویژه‌ای در اختیار معلولان قرار می‌دهیم

در آینده امکانات ویژه‌ای در اختیار معلولان قرار می‌دهیم

به گزارش سایت شهر ورزش – شریف، شهردار منطقه 14 ضمن حضور در همایش بانوان ورزشکار معلول گفت: تاکنون برنامه ویژه‌ای برای این قشر نداشته‌ایم ولی مصمم هستیم در آینده از همه امکانات خود برای خدمت به معلولان استفاده کنیم.
وی با تأکید بر نقش ورزش در حفظ سلامتی و نشاط معلولان و کل جامعه، اظهار داشت: واقعیت این است که ورزش برای تمام اقشار امری ضروری است و برای معلولان بسیار لازم است زیرا شرایط حضور فعال و جدی آنها را در تمام زمینه‌ها در جامعه فراهم می‌آورد و باعث می‌شود تا با روحیه‌ای قوی و شاداب به زندگی روزمره خویش ادامه دهند.
شریف تصریح کرد: معلولین خارج از قاعده «ورزش شهروندی» نیستند و به عنوان قشری از اقشار جامعه و با توجه به شرایط خاص جسمانی، ‌نیازمند توجه ویژه‌ای هستند که باید این امکانات در رشته‌های مختلف ورزشی در اختیارشان قرار گیرد تا شاهد افزایش توانمندیهای آنها باشیم. شهردار منطقه 14 به حضور فعال سازمان ورزش شهرداری اشاره کرد و گفت: هدف شهرداری گسترش ورزش همگانی در میان تمام اقشار جامعه است و سازمان ورزش شهرداری نیز، بازوی تخصصی این امر می‌باشد و ما کاملاً در راستای برنامه‌ریزی‌ها و سیاستهای ورزشی این سازمان حرکت می‌کنیم.دفعات مشاهده: 3316 بار   |   دفعات چاپ: 1262 بار   |   دفعات ارسال به دیگران: 312 بار   |   0 نظرCAPTCHA

کلیه حقوق این وب سایت متعلق به شمعدانی | پایگاه اینترنتی معلولان ایران می باشد.

طراحی و برنامه نویسی : یکتاوب افزار شرق

© 2022 All Rights Reserved |

Designed & Developed by : Yektaweb