پایگاه خبری ورزش جانبازان و معلولان- ورزش جهان
خالوندی: کسب سه سکوی جهانی برای ایران افتخار بزرگی است/ برای پاراآسیای جاکارتا رکوردهای بهتری ثبت می کنم

حذف تصاویر و رنگ‌ها | تاریخ ارسال: ۱۳۹۶/۴/۲۸ | 


نایب قهرمان رقابت های جهانی  دو و میدانی معلولین- لندن2017؛


خالوندی: کسب سه سکوی جهانی برای ایران افتخار بزرگی است/ برای پاراآسیای جاکارتا رکوردهای

بهتری ثبت می کنم

محمد خالوندی، رکورد دار ماده پرتاب نیزه در کلاس F57 ، موفق به کسب نشان نقره از مسابقات جهانی لندن شد.

AWT IMAGE

خالوندی در گفتگو با روابط عمومی فدراسیون ورزش های جانبازان و معلولین خاطر نشان کرد: خدا را شکر می کنم که سه سکوی این ماده به ایران رسید که اتفاقی کم نظیر و ارزشمند است.

وی افزود: این اتفاق یک بار دیگر و در سالهای گذشته در رشته ی دو ومیدانی برای کشورمان به ثبت رسیده و خوشحال هستم که در دومین تجربه ی این رویداد من هم سهیم بودم.

دارنده نشان طلای بازی های پارالمپیک ریو افزود: رکورد پرتاب نیزه در کلاس F57 در اختیار من است اما در این مسابقات به دلیل اینکه پس از ریو مدتی از میادین دور بودیم ،افت رکورد طبیعی است و همین طور داوری به شدت سختگیرانه انجام شد و به عنوان مثال برای آقای پاپی 4 خطا، برای من 2 خطا و برای آقای حیدری 3 خطا ثبت شد. اما با این حال تلاش می کنم در بازی های پاراآسیایی و مسابقات پیش رو رکورد بالاتری را ثبت کنم.

نایب قهرمان مسابقات جهانی گفت: جا دارد از آقای بهرامی،  مربی خوبم که تمریناتم را زیر نظر وی انجام می دهم تشکر کنم و جایگاه امروز را مدیون تلاش ها و راهنمایی های او هستیم.

خالوندی تصریح کرد: به واقع باید بگویم که حسی که از تصاحب این سه سکو برای ایران داشتم،مشابه این بود که سه طلا به صورت همزمان به دست آمده و برایم فرقی نداشت که در جایگاه دوم هستم یا اول. همین که در اتفاقی بی نظیر تنها پرچمی که بالا می رود، پرچم مقدس کشورمان است، خدا را شکر می کنم و خوشحال هستم.

دارنده نشان طلای بازی های پارالمپیک لندن در ادامه اضافه کرد: امان اله پاپی از ملی پوشان جوان و خوش آتیه ی کشورمان است که توانست با رکورد 44 متر و 87 سانتی متر در جایگاه اول قرار گیرد. اختلاف رکورد من و عبداله حیدری نیزبسیار کم و در حد 50 سانتی متر بود. اما مهم این است که توانستیم به لطف خدا هر سه جایگاه را بدست آوریم و امیدوارم این اتفاق در مسابقات آتی نیز دوباره تکرار شود.

نشانی مطلب در وبگاه پایگاه خبری ورزش جانبازان و معلولان:
http://shamdani.com/find.php?item=2.132.9542.fa
برگشت به اصل مطلب