پایگاه خبری ورزش جانبازان و معلولان- ورزش جهان
کائیدی به نشان نقره دست یافت / صالح فرج زاده ششم شد

حذف تصاویر و رنگ‌ها | تاریخ ارسال: ۱۳۹۶/۴/۲۶ | 


رقابت های جهانی دو و میدانی معلولین- لندن 2017؛


کائیدی به نشان نقره دست یافت / صالح فرج زاده ششم شد

در ادامه ی رقابت های دومین روز از مسابقات جهانی دو ومیدانی معلولین، دو نماینده کشورمان در رقابت های پرتاب وزنه، کلاس F34 به مصاف حریفان رفتند.

در مسابقات این ماده 10 پرتابگر با هم به رقابت پرداختند که در پایان محسن کائیدی با رکورد 10 متر و 39 سانتی متر نایب قهرمان شدو سیامک صالح فرج زاده دیگر نماینده کشورمان با ثبت رکورد 10 متر و 11 سانتی متر در جایگاه ششم جهان قرار گرفت.

نماینده قطر با رکورد 11 متر و 38 سانتی متر در جایگاه نخست قرار گرفت،نماینده کلمبیا با رکورد 10 متر و 89 سانتی متر سوم شد.

در آخرین بخش از مسابقات روز دوم، از ساعت 20:44 به وقت محلی لندن،علی اصغر جوانمردی و مهران نکوئی مجد، در مسابقات ماده پرتاب وزنه، کلاس F35 با حریفان خود در حال رقابت هستند.

پیش از این جواد حردانی ، علی محمدیاری ومحسن مجیدی به ترتیب موفق به کسب 2 نشان نقره و یک نشان برنز برای کاروان ایران شده اند و با نشان نقره  کائیدی جمع مدالهای ایران به عدد 4 رسید.

رقابت های جهانی دو ومیدانی لندن با حضور بیش از هزار ورزشکار از 100 کشور دنیا، از 23 تیر تا اول مرداد ماه در جریان است و کاروان ایران نیز با 20 ورزشکار در این مسابقات حضور یافته است.

نشانی مطلب در وبگاه پایگاه خبری ورزش جانبازان و معلولان:
http://shamdani.com/find.php?item=2.132.9539.fa
برگشت به اصل مطلب