پایگاه خبری ورزش جانبازان و معلولان- ورزش جهان
محمدیاری نایب قهرمان شد / باقری در جایگاه پنجم ایستاد

حذف تصاویر و رنگ‌ها | تاریخ ارسال: ۱۳۹۶/۴/۲۶ | 


رقابت های جهانی دو و میدانی معلولین- لندن 2017؛


محمدیاری نایب قهرمان شد / باقری در جایگاه پنجم ایستاد

علی محمدیاری و جلیل باقری دیگر نمایندگان ایران در دومین روز مسابقات جهانی لندن بودند که در ماده پرتاب دیسک، کلاس F55/56 با حریفان خود روبرو شدند.

در رقابت های این ماده 6 پرتابگر با هم به رقابت پرداختند و در پایان علی محمدیاری در کلاس F56 با ثبت رکورد 43 متر و 53 سانتی متر به عنوان نایب قهرمانی و نشان نقره دست یافت و جلیل باقری دیگر نماینده کشورمان در این ماده کلاس F55 نیز با ثبت رکورد 37 متر و 52 سانتی متر درجایگاه پنجم جهان ایستاد.

عنوان قهرمانی این ماده به پرتابگری از کوبا با رکورد 45 متر و 47 سانتی متر رسید و نماینده مصر نیز با رکورد 37 متر و 75 سانتی متر سوم شد.

پیش از این جواد حردانی و محسن مجیدی برای کشورمان به ترتیب یک نشان نقره و یک نشان برنز بدست آورده اند و با احتساب مدال نقره محمدیاری، جمع نشان های کاروان ایران به عدد 3 رسید.

در آخرین بخش از مسابقات روز دوم،  ساعت 20:44 به وقت محلی لندن،علی اصغر جوانمردی و مهران نکوئی مجد، در مسابقات ماده پرتاب وزنه، کلاس F35 با حریفان خود روبرو خواهند شد.

رقابت های جهانی دو ومیدانی لندن با حضور بیش از هزار ورزشکار از 100 کشور دنیا، از 23 تیر تا اول مرداد ماه در جریان است و کاروان ایران نیز با 20 ورزشکار در این مسابقات حضور یافته است.

نشانی مطلب در وبگاه پایگاه خبری ورزش جانبازان و معلولان:
http://shamdani.com/find.php?item=2.132.9538.fa
برگشت به اصل مطلب