پایگاه خبری ورزش جانبازان و معلولان- ورزش ایران
پایان کار شناگران معلول ایران درمسابقات بین‎المللی آلمان با ۸مدال

حذف تصاویر و رنگ‌ها  | تاریخ ارسال: ۱۳۹۷/۳/۲۱ | 
تیم شنای معلولان ایران با کسب پنج مدال نقره و دو مدال برنز به کار خود در رقابت‌‎های بین‎المللی برلین پایان داد.
مسابقات شنای بین المللی برلین پس از چهار روز رقابت میان نمایندگان کشورهای شرکت کننده، در حالی شب گذشته به پایان رسید که تیم اعزامی کشورمان موفق به کسب ۸ مدال شامل ۵ مدال نقره و ۲ مدال برنز شد. 
در جریان این رقابت ها شاهین ایزدیار صاحب ۴ مدال نقره شد. وی در شنای ۱۰۰ متر قورباغه (کلاس S۱۰) با رکورد یک دقیقه و ۱۶ ثانیه و ۶۲ صدم ثانیه مدال گرفت. مدال وی در ۱۰۰ متر آزاد ( کلاس S۱۰) با ثبت  زمان ۵۷ ثانیه و ۱۰ صدم ثانیه به دست آمد. ایزدیار در ۵۰ متر آزاد رکورد ۲۵ ثانیه و ۷۳ صدم ثانیه را ثبت کرد و در ۱۰۰ متر کرال پشت (کلاس S۱۰) هم با ثبت زمان یک دقیقه و ۷ ثانیه و ۴۷ صدم ثانیه صاحب مدال شد. 
پژمان عطایی هم در این رقابت ها صاحب دو مدال برنز و یک مدال نقره شد. تک مدال نقره وی در شنای ۵۰ متر قورباغه و با رکورد ۵۴ ثانیه و ۱۳ صدم ثانیه به دست آمد. عطایی در شنای ۲۰۰ متر آزاد (کلاس S۶) با ثبت زمان ۳ دقیقه و ۲۶ ثانیه و ۷۸ صدم ثانیه و در شنای ۱۰۰ متر قورباغه با ثبت زمان ۲ دقیقه و ۴ ثانیه و ۱۷ صدم ثانیه صاحب مدال برنز شد. 
همچنین تیم شنای معلولان ایران در بخش تیمی چهار در صد متر و با ترکیب شاهین ایزدیار، محمدحسین کریمی، احمد نخعی و محمد دلیر صاحب مدال برنز شد. 
نشانی مطلب در وبگاه پایگاه خبری ورزش جانبازان و معلولان:
http://shamdani.com/find.php?item=2.131.9813.fa
برگشت به اصل مطلب