شمعدانی | پایگاه اینترنتی معلولان ایران- اخبار معلولین
فرآیندهای بیمه‌گری در ۷ شهر استان یزد به پیشخوان دولت واگذار شد

حذف تصاویر و رنگ‌ها  | تاریخ ارسال: ۱۳۹۵/۵/۳۱ | 


مدیرکل بیمه سلامت استان یزد:

فرآیندهای بیمه‌گری در ۷ شهر استان یزد به پیشخوان دولت واگذار شد


یزد ـ مدیرکل بیمه سلامت استان یزد گفت: همه فرآینده بیمه گری در هفت شهرستان استان یزد به دفاتر پیشخوان دولت واگذار شد.

به گزارش خبرنگار مهر، محمد دریجانی پیش از ظهر امروز در نشستی خبری اظهار داشت: بیمه سلامت استان یزد در زمینه واگذاری خدمات به بخش خصوصی در سطح کشور پیشرو بوده و همه فرآیندهای بیمه گری در شهرستان‌های ابرکوه، خاتم، مهریز، بهاباد، اردکان، اشکذر و یزد به دفاتر پیشخوان دولت واگذار شده است.

وی عنوان کرد: در حال حاضر تنها در شهرستان‌های تفت، بافق و میبد خدمات توسط ادارات بیمه سلامت ارائه می شود که در دو شهرستان تفت و میبد در حال احداث ساختمان اداری نیز هستیم.

دریجانی ضمن قدردانی از فرماندار میبد و رئیس اداره بیمه سلامت این شهرستان برای پیگیری ساخت ساختمان اداری میبد اظهار داشت: عملیات احداث ساختمان بیمه سلامت در میبد هم اکنون از پیشرفت ۸۰ درصدی برخوردار است و امیدواریم این ساختمان تا ایام دهه فجر آماده بهره برداری شود.

وی با اشاره به اینکه در شهرستان های تفت و یزد نیز ساختمان‌های اداری در حال احداث است، افزود: در تفت این ساختمان از پیشرفت فیزیکی ۱۰ درصدی و در مرکز استان یزد از پیشرفت فیزیکی ۲۵ درصدی برخوردار است.

مدیرکل بیمه سلامت استان یزد عنوان کرد: ساختمان فعلی بیمه سلامت یزد به دلیل نامناسب بودن برای تردد معلولان، جانبازان و افراد کم‌توان حرکتی قرار است به بلوار امام جعفر صادق (ع) انتقال پیدا کند که هم اکنون ساختمان آن با ۹ میلیارد تومان اعتبار پیش بینی شده در حال ساخت است.

وی در مورد آمار بیمه شدگان سلامت استان یزد نیز اظهار داشت: در استان یزد در مجموع آمار بیمه شدگان سلامت همگانی، کارمندان دولت، روستاییان و سایر اقشار به بالغ بر ۳۴۱ هزار و ۳۱۴ نفر می رسد که سال گذشته برای این تعداد بیمه شده در استان بالغ بر ۱۷۲ میلیارد و ۴۷۹ میلیون تومان هزینه شده است.

دریجانی با بیان اینکه شرایط برای بیمه همه افرادی که فاقد پوشش بیمه ای هستند، فراهم است و افراد می توانند با مراجعه به سایت www.bimehsalamat.ir نسبت به ثبت نام اقدام کنند.

نشانی مطلب در وبگاه شمعدانی | پایگاه اینترنتی معلولان ایران:
http://shamdani.com/find.php?item=1.83.8962.fa
برگشت به اصل مطلب