شمعدانی | پایگاه اینترنتی معلولان ایران- اخبار حوزه معلولیت
همایش ارتقاء سلامت دهان و دندان سالمندان برگزار می‌شود

حذف تصاویر و رنگ‌ها  | تاریخ ارسال: 1403/2/27 | 
همایش ارتقاء سلامت دهان و دندان سالمندان برگزار می‌شود


گروه همفکری سالمندی، همایش ارتقاء سلامت دهان و دندان سالمندان را در تاریخ دوم خرداد ۱۴۰۳ در سالن آمفی‌تئاتر بوستان الغدیر برگزار می‌کند. 
به گزارش وب سایت شمعدانی؛ این همایش با مشارکت اداره کل سلامت شهرداری تهران، انجمن‌های فعال، مراکز تحقیقاتی و دانشگاهی و سایر مؤسسات برگزار خواهد شد.
در این همایش دکتر مژگان پلاشی، مسئول کمیته دندانپزشکی پیشگیری و سلامت محور اداره کل سلامت شهرداری تهران، در مورد آشنایی با جعبه ابزار دندانپزشکی پیشگیری، دکتر کتایون سرگران، دانشیار گروه سلامت دهان و دندانپزشکی اجتماعی دانشگاه علوم پزشکی تهران، درباره ارتقاء سلامت دهان و دندان سالمندان، دکتر الهام السادات افزار، استادیار دانشگاه علوم پزشکی سمنان، پیرامون مدیریت زخم‌های دهانی در سالمندان، و زیبا حسینی، کارشناس ارشد مهندسی صنایع، درباره تکنولوژی پیشگیری و کنترل پلاک میکروبی در افراد معلول و خانه‌نشین توسط بهداشت‌کاران دهان و دندان به ایراد سخنرانی خواهند پرداخت.
گروه همفکری سالمندی یک نهاد فعال در زمینه سالمندی است که با مشارکت انجمن‌ها، مراکز دانشگاهی و تحقیقاتی و سایر مؤسسات به برگزاری همایش‌های تخصصی و آموزشی می‌پردازد. این گروه هدف اصلی خود را بهبود و ارتقاء کیفیت زندگی سالمندان از طریق برگزاری نشست‌های مشورتی و کارگاه‌های آموزشی قرار داده است. این همایش‌ها شامل موضوعاتی مانند ورزش، تغذیه، و سلامت دهان و دندان سالمندان است که با حضور متخصصان و کارشناسان این حوزه برگزار می‌شود.

برای حضور در این همایش، علاقه‌مندان می‌توانند با مراجعه به وبلاگ گروه همفکری سالمندی به نشانی www.hamfekrigroup.blogfa.com یا تماس با شماره همراه  ۰۹۱۲۲۰۳۰۳۵۳ ضمن ثبت‌نام، اطلاعات بیشتری در مورد نحوه شرکت و برنامه‌های همایش دریافت کنند.

برای دریافت پوستر همایش سلامت دهان و دندان سالمندان اینجا را کلیک کنید
نشانی مطلب در وبگاه شمعدانی | پایگاه اینترنتی معلولان ایران:
http://shamdani.com/find-1.83.10130.fa.html
برگشت به اصل مطلب