شمعدانی | پایگاه اینترنتی معلولان ایران- درباره ما
درباره ما

بازیابی تصاویر و رنگ‌ها

 بسم الله الرحمن الرحیم

شمعدانی های باورم خشکیده اند؛ بیا شمعی روشن کنیم

 

پایگاه اینترنتی معلولان ایران ـ شمعدانی ـ به منظور اطلاع رسانی و آگاهی بخشی به تک تک افراد جامعه کشورعزیزمان ایران راه اندازی شده است. شمعدانی با قریب دو دهه فعالیت خبری و اطلاع‌رسانی تلاش نموده است تا پاسخ و راهنمایی‌های مناسبی به نیازهای افراد دارای معلولیت داشته باشد. 
شمعدانی به یک درد مشترک می پردازد؛ درد قریب به بیست میلیون شهروند ایرانی یعنی " معلولیت " ؛ شهروندانی که با موضوع معلولیت دست به گریبانند حال یا خود عضوی دچار معلولیت دارند یا یکی و شاید دو یا سه یا ... نفر از اعضای خانواده اشان معلولیت دارند یا عضو تیم بزرگ و دلسوز توانبخشی ایران می باشند.
در شمعدانی می توانید از اهم اخبار معلولان، مناسب سازی محیط های شهری (چه در همین تهران خودمان و چه در روستای خود شما)، بحث و جدل های دولتمردان درباره معلولان، ورزش، قوانین و مقرارت کشوری و بین المللی، مقاله های مفید و سودمند و هر مطلبی مرتبط با معلولیت آگاه شوید.
این پایگاه برای آموزش افراد دارای معلولیت تولید اپلیکیشن های تخصصی را با همکاری علاقه مندان و برخی سازمان های مرتبط را در دستور کار خود دارد. محصول این نگرش تولید 8 اپلیکیشن تخصصی در زمینه‌های ورزشی، درمانی، حقوقی و احکام نماز است. این پایگاه اینترنتی تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران و کاملاً مستقل بوده و به هیچ ارگان، نهاد یا سازمانی وابسته نیست.

شمعدانی دارای یک بخش تخصصی ورزش افراد دارای معلولیت است که اطلاعات و اخبار مرتبط با ورزش این حوزه به طور مجزا در دسترس ورزشکاران و دوستداران ورزش افراد دارای معلولیت قرار می گیرد. تا کنون این بخش توانسته است دو رویداد مهم جهانی پارالمپیک های لندن 2012 و ریو 2016 و چندین دوره مسابقات آسیایی و ملی را پوشش دهد.

در پایان:

  چشم امید شمعدانی به باور شماست؛ اگر چه شمعدانی های باورش خشکیده باشند.

نشانی مطلب در وبگاه شمعدانی | پایگاه اینترنتی معلولان ایران:
http://shamdani.com/find-1.36.1824.fa.html
برگشت به اصل مطلب