شاهین ایزدیار: آرزوی ورزشی ام رسیدن به سکو پارالمپیک است/ خانواده و مربیان ام مشوق من بودند

 | تاریخ ارسال: 1398/2/4 | 
ایزدیار گفت: سقف آرزوهایم در عرصه ورزش رسیدن به سکو و مدال پارالمپیک است.
شاهین ایزدیار ملی پوش شنا جانبازان و معلولین در گفتگو با روابط عمومی فدراسیون بیان کرد: از ۹ سالگی وارد رشته شنا شدم و در ۱۴ سالگی از طریق مسابقات کشوری که در مشهد برگزار شد با ورزش جانبازان و معلولین آشنا شدم و چند سال است که در این رشته ورزشی فعالیت دارم.
وی ادامه داد: خوشبختانه توانستم با کسب ۷ مدال در بازی های پاراآسیایی جاکارتا، ناکامی اینچئون را جبران کنم و اکنون آرزوی ام رسیدن به سکو و مدال پارالمپیک است که امیدوارم در ۲۰۲۰ توکیو محقق شود.
ایزدیار افزود: در حال حاضر روزی ۶ ساعت و هفته ای ۱۲ جلسه در مشهد و زیر نظر مربیانم مهدی ضیایی و مجید مشتاق تمرین می کنم و هدفم این است تا با ارتقا رنکینگم به سکو قهرمانی پارالمپیک نزدیک تر شوم.
زمان اندکی برای اوقات فراغت دارم
وی تصریح کرد: به اندازه ای هدفم برای من مهم است که بیشتر زمانم را به تمرین کردن می پردازم و زمان اندکی برای اوقات فراغت دارم و بیشتر تلاش می کنم تا در پارالمپیک ۲۰۲۰ توکیو موفق باشم.
خانواده ام و مربیانم از مشوقان اصلی من بودند
ملی پوش شنا عنوان کرد: خانواده ام و مربیانم از مشوقان اصلی من بودند و حمایت های آنها و مسئولان فدراسیون جانبازان و معلولین و کمیته ملی پارالمپیک باعث شد تا بتوانم در جاکارتا برای کاروان ورزشی کشورم افتخار آفرینی کنم.
ایزدیار افزود: پس از موفقیتی که در بازی های پاراآسیایی جاکارتا کسب کردم خانواده های زیادی که دارای فرزند معلول بودند به من مراجعه کردند که من آنها را با ورزش جانبازان و معلولین آشنا کردم تا فرزندان آنها هم بتوانند در عرصه ورزش وارد شوند.
دارنده مدال طلا بازی های پاراآسیایی جاکارتا درباره حریفان خود در سطح جهانی گفت: در سطح جهانی شناگرانی از هلند، آفریقا جنوبی و روسیه از حریفان شناخته شده ای هستند که مهارت خوبی در این رشته ورزشی دارند.
ملی پوش شنا جانبازان و معلولین در پایان بیان کرد: من در کنار ورزش تحصیلاتم را در رشته تربیت بدنی ادامه دادم و سعی دارم در هر دو زمینه موفق باشم.CAPTCHA
دفعات مشاهده: 656 بار   |   دفعات چاپ: 165 بار   |   دفعات ارسال به دیگران: 0 بار   |   0 نظر


کلیه حقوق این وب سایت متعلق به پایگاه خبری ورزش جانبازان و معلولان می باشد.

طراحی و برنامه نویسی : یکتاوب افزار شرق

© 2022 All Rights Reserved |

Designed & Developed by : Yektaweb