مشاور وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی در امور معلولان: دکتر محمود علی محمدی : معلولان و زنان سرپرست خانوار نقش بسزایی در رونق تولید دارند

 | تاریخ ارسال: 1398/1/8 | 
دکتر محمود علی محمدی مشاور وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی در دیدار با کارکنان بهزیستی استان قزوینگفت: حمایت از معلولان فعال در حوزه اقتصادی و زنان سرپرست خانوار نقش بسزایی در تحقق رونق تولید دارد.
به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل، "محمود علی محمدی" روز پنجشنبه در دیدار با کارکنان بهزیستی استان قزوین افزود: سازمان بهزیستی در سال جاری باید تلاش کند تا در جامعه هدف به خصوص زنان سرپرست خانوار اقدامات اقتصادی و توانمندسازی را پیگیری کند.
وی با بیان اینکه شرکت فیروز قزوین با بکارگیری از ظرفیت معلولان در کشور پیشرو است، اظهار داشت: استفاده از ظرفیت معولان برای تحقق و توسعه رونق تولید جزء الویت استان محسوب می شود و باید حمایت لازم در این خصوص انجام شود.
علی محمدی تاکید کرد: یکی از اتفاقات خوبی که مورد استقبال وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی قرار گرفته موضوع جوانگرایی است که قطعا موجب بهبود کارایی در سازمان می شود. 
مشاور وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی در ادامه به معوقات 6 ماهه اضافه کار پرسنل اشاره کرد و گفت: برخی کاستی و کمبودها به محدودیت های بودجه برمی گردد که امیدواریم سیاست های کلان بهزیستی بتواند پاسخگوی دغدغه های موجود باشد.
علی محمدی همچنین گفت: مشکلات حقوق و دستمزد نباید روی کیفیت کار پرسنل تاثیر بگذارد و در همه جای کشور کم و بیش چنین مشکلاتی وجود دارد.
مشاور وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی در پایان با بیان اینکه کارهای بهزیستی با نشاط هرچه بیشتر درحال انجام است و این توفیق خدمت نصیب هرکسی نمی شود، یادآور شد: کارمندان بهزیستی و کمیته امداد نباید خودشان را صرفا یک کارمند ببینند و باید با عشق و روحیه انقلابی بعد از اتمام ساعت اداری نیز به امورات رسیدگی کنند.


دفعات مشاهده: 986 بار   |   دفعات چاپ: 129 بار   |   دفعات ارسال به دیگران: 0 بار   |   0 نظرCAPTCHA

کلیه حقوق این وب سایت متعلق به شمعدانی | پایگاه اینترنتی معلولان ایران می باشد.

طراحی و برنامه نویسی : یکتاوب افزار شرق

© 2020 All Rights Reserved |

Designed & Developed by : Yektaweb