بی‌پولی کمیته ملی پارالمپیک کمانداران معلول را خانه‌نشین کرد!

 | تاریخ ارسال: ۱۳۹۶/۱۱/۷ | 

بی‌پولی کمیته ملی پارالمپیک کمانداران معلول را خانه‌نشین کرد! 
رییس انجمن تیروکمان معلولان با اشاره به تعطیلی اردوی کمانداران به خاطر بی‌پولی کمیته ملی پارالمپیک گفت: بعد از بلاتکلیفی کمانداران معلول به خاطر نداشتن فضای تمرینی، بی‌پولی کمیته ملی پارالمپیک نیز کمانداران را خانه‌نشین کرد.

 

مجید کهتری : بعد از بازیهای پارالمپیک ریو اردوهای کمانداران معلول به خاطر نداشتن فضای تمرینی مناسب با تعطیلی مواجه شد و مجبور بودیم برای برپایی اردوها مرتب مستاجر جاهای مختلف شویم. البته هنوز این مساله به قوت خود باقی است و معلولان کماندار هنوز از فضای تمرینی که در اختیار فدراسیون جانبازان و معلولان و کمیته ملی پارالمپیک باشد، برخوردار نیستند و همچنان برای برگزاری اردوها باید مستاجر ارگانهای مختلف باشیم.

 

وی گفت: در حال حاضر بعد از بلاتکلیفی کمانداران معلول به خاطر نداشتن فضای تمرینی، متاسفانه بی‌پولی کمیته ملی پارالمپیک و عدم پرداخت به موقع بودجه سبب شده تا از دی ماه اردوی تیم ملی تیروکمان معلولان با تعطیلی مواجه شود. البته از برنامه‌های پیش‌بینی شده عقب نیستیم و از 12 مرحله اردویی که کمیته ملی پارالمپیک برای آماده‌سازی تیم برای حضور در بازیهای پاراآسیایی جاکارتا در نظر گرفته است، 2 مرحله اردو برگزار شده و برای برپایی سومین اردو منتظر وضعیت کمیته از نظر بودجه هستیم. امیدوارم مشکل کمیته پارالمپیک هر چه سریعتر از نظر اعتباری مرتفع شود تا کمانداران معلول از حالت بلاتکلیفی خارج شوند.

 

رییس انجمن تیروکمان معلولان خاطرنشان کرد: واقعا حیف است تیمی که در آسیا، جهان و پارالمپیک مطرح است هم از فضای اختصاصی برخوردار نباشد و هم اینکه به خاطر بی‌پولی کمیته ملی پارالمپیک اردوهای آن با تعطیلی مواجه شود. بعد از استقلال کمیته ملی پارالمپیک از المپیک ما انتظار شرایط بهتری برای ورزشکاران معلول داشتیم.

 

وی همچنین از لغو اعزام تیم ملی تیروکمان معلولان به مسابقات بین‌المللی فزاغ امارات خبر داد و گفت: قرار بود تیم برای شرکت در این تورنمنت اسفند عازم امارات شود، اما به خاطر مشکلات اعتباری و فراهم نشدن اسپانسر برای تامین هزینه‌ها، امکان اعزام کمانداران به این تورنمنت را نداریم.

 

کهتری در پایان در خصوص وضعیت زهرا نعمتی و امکان حضورش در بازیهای آسیایی و پاراآسیایی جاکارتا اندونزی اظهارکرد: نعمتی در حال حاضر تمرینات بدنسازی و تکنیکی خود را در کیش پیگیری می‌کند و یکی از منظم‌ترین ورزشکاران ماست. البته این که بخواهد همانند بازیهای المپیک و پارالمپیک در بازیهای آسیایی و پاراآسیایی نیز حضور پیدا کند بستگی به شرایط جسمانی و میزان آمادگی این ورزشکار دارد. اگر این حضور آسیبی به او وارد نکند و بتواند با آمادگی خوبی در بازیهای پاراآسیایی نیز شرکت کند، از نظر ما مشکلی ندارد.


CAPTCHA code
دفعات مشاهده: 755 بار   |   دفعات چاپ: 105 بار   |   دفعات ارسال به دیگران: 0 بار   |   0 نظر


کلیه حقوق این وب سایت متعلق به پایگاه خبری ورزش جانبازان و معلولان می باشد.

طراحی و برنامه نویسی : یکتاوب افزار شرق

© 2019 All Rights Reserved |

Designed & Developed by : Yektaweb