داوران بازبین جشنواره تئاتر معلولین معرفی شدند

 | تاریخ ارسال: ۱۳۹۶/۱۰/۱۳ | 

داوران بازبین جشنواره تئاتر معلولین معرفی شدند


با معرفی داوران بازبین چهاردهمین جشنواره تئاتر معلولین، بازبینی آثار این دوره از جشنواره شروع شد.

 

فرهاد فیاض بخش دبیر چهاردهمین جشنواره تئاتر معلولین استان بوشهر با معرفی داوران بازبین این جشنواره از آغاز بازبینی و اعلام برنامه زمانبندی بازبینی آثار خبر داد و گفت: اصغر جوادی، مرتضی فیروزی، کریم ‌آبادی برای بازبینی آثار جشنواره انتخاب شده‌اند.

 

وی افزود: پیش از اجرای نهایی آثار راه یافته به این جشنواره که از ۲۳ تا ۲۶ دی‌ به معرض نمایش عمومی قرار می‌گیرد، کار بازبینی این آثار توسط داورهای چهاردهمین جشنواره تئاتر معلولین استان بوشهر انجام می‌شود.

 

فرهاد فیاض بخش با اشاره به اینکه بازبینی آثار تا ۱۴ دی‌ انجام می‌شود، گفت: امسال چهاردهمین دوره جشنواره را برپا خواهیم کرد و منتخبین این جشنواره به منطقه و از آنجا به بخش بین الملل راه پیدا خواهند کرد.

 

وی با اشاره به اینکه این جشنواره مختص معلولین است گفت: تنها استانی که ۱۴ دوره این جشنواره را برپا کرده ، استان بوشهر است و من به عنوان اولین دبیر توانخواه کشور و کم بینا انتخاب شدم ، خود و تیم اجرایی ام از بچه های معلولین هستیم.

 

فیاض بخش در ادامه یادآور شد: امسال این  جشنواره با اعتماد رییس سازمان بهزیستی اتفاق خوبی را رقم خواهد زد که متفاوت از گذشته است چرا که کارها به دست خود بچه های معلولین انجام خواهد شد.

 

این هنرمند که موفق به دریافت مقام اول طراحی نور و صحنه در جشنواره تئاتر معلولین و حضور متوالی در چندین جشنواره تئاتر معلولین استانی، منطقه ای و بین المللی شده، با بیان اینکه بخش های کودک و نوجوان، خیابانی و صحنه ای این جشنواره جداگانه داوری خواهد شد، توضیح داد: علاوه بر این، خود شرکت کنندگان هم به سه بخش کم بینایان و نابینایان، ناشنوایان و جسمی ـ حرکتی ها تقسیم می شوند.

 

فیاض بخش درباره فعالیت های حاشیه ای جشنواره توضیح داد: یک تعداد ورک شاپ آموزی با حضور اساتید بین المللی تئاتر نیز در دست تدارک است که از قبل جشنواره شروع به کار کند.

 

چهاردهمین جشنواره تئاتر معلولین استان بوشهر با هدف افزایش توانمندی‌های معلولین و تغییر نگرش مردم نسبت به استعدادها و توانایی‌های شان، از ‌۱۹ تا ۲۲ دی در این شهر برگزار می شود.
دفعات مشاهده: 457 بار   |   دفعات چاپ: 82 بار   |   دفعات ارسال به دیگران: 0 بار   |   0 نظرCAPTCHA code

کلیه حقوق این وب سایت متعلق به شمعدانی | پایگاه اینترنتی معلولان ایران می باشد.

طراحی و برنامه نویسی : یکتاوب افزار شرق

© 2019 All Rights Reserved |

Designed & Developed by : Yektaweb