۹۰۰میلیارد تومان برای اشتغال معلولان تصویب شده است

 | تاریخ ارسال: ۱۳۹۶/۱۰/۱۲ | 

۹۰۰میلیارد تومان برای اشتغال معلولان تصویب شده است
 
نماینده مردم گناباد در مجلس شورای اسلامی گفت: مجلس شورای اسلامی با توجه به نیاز اشتغال معلولین ۹۰۰ میلیارد تومان برای سازمان بهزیستی مصوب کرده کرد.

 

حمید بنایی  در جلسه شورای اداری گناباد که با حضور رئیس سازمان بهزیستی کشور برگزار شد اظهار کرد: مجلس شورای اسلامی نگاه ویژه و جدی به بحث توانمند سازی معلولین دارد.

 

وی افزود: هفته گذشته قانون حمایت از معلولین در مجلس شورای اسلامی مصوب شده و شاهد افزایش مستمری مددجویان کمیته امداد و بهزیستی خواهیم بود.

 

نماینده مردم گناباد در مجلس شورای اسلامی گفت: از آنجایی که بحث توانمند سازی و اشتغال معلولین برای مجلس شورای اسلامی بسیار مهم بوده ۹۰۰ میلیارد تومان در همین راستا مصوب شده است.

 

وی خاطرنشان کرد: گناباد با توجه به خشکسالی ۱۸ ساله ای که با آن روبه رو است ولی شاهد کمک خوب خیرین به مجموعه های مختلف بهزیستی است و  درحال حاضر تعداد ۱۲ خیریه گناباد توسط خیرین تامین اعتبار و حمایت می شوند.

 

بنایی افزود: ۵۰ درصد املاک گناباد موقوفه هستند که وقتی نیت واقفین را بررسی می کنیم بیشتر آنها اهداف اجتماعی داشته است که نشان از توجه به هم نوع است.

 

نماینده مردم گناباد با اشاره به مشکل مناسب سازی معابر برای معلولین عنوان کرد: دولت باید در این حوزه تخصیص بیشتر قرار دهد و حتی بودجه مناسب سازی را افزایش دهند و مجلس نیز حتما حمایت لازم را خواهد کرد.

 

۸ درصد جمعیت استان خراسان رضوی تحت پوشش بهزیستی هستند

 

مدیر کل بهزیستی خراسان رضوی نیز در این جلسه گفت: براساس آمار و ارزیابی های صورت گرفته شهرستان گناباد در زمینه ایجاد اشتغال در استان رتبه اول را داشته است.

 

حمیدرضا پوریوسف اظهار کرد: امروز یکی از خیرین گنابادی در جهت ساخت خانه نگهداری از فرزندان بدون سرپرست مبلغ ۲ میلیارد تومان را برعهده گرفته است.

 

وی در پایان خاطرنشان کرد: ۴۷۰ هزار نفر معادل ۸ درصد جمعیت استان خراسان رضوی تحت پوشش بهزیستی هستند که از خدمات مختلف این سازمان استفاده می کنند.
دفعات مشاهده: 501 بار   |   دفعات چاپ: 82 بار   |   دفعات ارسال به دیگران: 0 بار   |   0 نظرCAPTCHA code

کلیه حقوق این وب سایت متعلق به شمعدانی | پایگاه اینترنتی معلولان ایران می باشد.

طراحی و برنامه نویسی : یکتاوب افزار شرق

© 2019 All Rights Reserved |

Designed & Developed by : Yektaweb