کائیدی: امیدوارم خاطرات خوب پارالمپیک 2012 با کسب مدال در مسابقات جهانی لندن تکرار شود

 | تاریخ ارسال: ۱۳۹۶/۴/۲۳ | 


ملی پوش تیم دو ومیدانی جانبازان و معلولین؛


کائیدی: امیدوارم خاطرات خوب پارالمپیک 2012 با کسب مدال در مسابقات جهانی لندن تکرار شود

محسن کائیدی، ملی پوش تیم دوو میدانی جانبازان و معلولین است که در مسابقات جهانی لندن در دو ماده پرتاب وزنه و نیزه شرکت می کند.

کائیدی پیش از عزیمت به این مسابقات در گفتگو با روابط عمومی فدراسیون گفت: برای مسابقات پارالمپیک ریو تلاش زیادی کردم وتمرینات خوبی را پشت سر گذاشتم. رکوردهایم ارتقا یافته بود و آماده بودم تا نتایج خوبی بدست آورم که متاسفانه این اتفاق رخ نداد و به دلیل مسائلی که در بحث داوری پیش آمد تنها موفق به کسب نشان برنز شدم.

وی افزود: بعد از ریو مدتی به خاطر این ناکامی از تمرینات دور بودم و نیاز به استراحت و ریکاوری داشتم اما با کمک مربی خوبم آقای بهرامی از فصل زمستان تمریناتم را از سر گرفتم و تلاش کردم برای مسابقات قهرمانی کشور به آمادگی خوبی برسم که خوشبختانه این اتفاق افتاد و توانستم حد نصاب مورد نظر برای اعزام به مسابقات جهانی را کسب کنم.

قهرمان طلایی بازی های پارالمپیک لندن خاطر نشان کرد: با شروع تمرینات، اصلاحاتی که نیاز بود در صندلی پرتاب ایجاد شود انجام شد و تلاش کردم در هر دو ماده وزنه و نیزه به شرایط مطلوب برسم.

کائیدی گفت: برای پنجمین بار است که در مسابقات جهانی شرکت می کنم و از آنجا که این رویداد مهم در لندن و استادیومی که بازی های پارالمپیک 2012 در آن برگزار شد، در جریان است، امیدوارم با کسب خوش رنگ ترین مدالها، خاطرات خوب بازی های پارالمپیک 2012 برایم تکرار شود.

ملی پوش پرافتخار تیم دو ومیدانی افزود: در بازی های پارالمپیک لندن موفق به کسب نشان طلا در ماده پرتاب نیزه و نشان نقره در ماده پرتاب وزنه شدم. در مسابقات جهانی نیز در دو ماده شرکت کردم و تلاش می کنم برای هر دو مسابقه در بهترین جایگاه ممکن قرار گیرم.

وی تصریح کرد: درکلاس پزشکی من رقبای خوبی حضور دارند و سیامک صالح فرج زاده که رکورد دار پرتاب وزنه نیز هست، در یک گروه با من رقابت می کند و امیدوارم هر دو بتوانیم برای کشورمان افتخار آفرینی کنیم. البته رقبای خوب دیگری از مراکش، قطر، کلمبیا و چین نیز حضور دارند که نباید آنها را دست کم گرفت.

کائیدی در پایان گفت: اگر بتوانیم رکوردهایی که در تمرینات به ثبت رساندیم را در مسابقات لندن تکرار کنیم، قطعا بسیاری از ملی پوشان روی سکو خواهند بود وامیدوارم با دست پر به میهن بازگردیم.

محسن کائیدی و سیامک صالح فرج زاده، اولین نمایندگان ایران در مسابقات جهانی لندن هستند که روز جمعه، 23 تیر ماه در رقابت های مقدماتی پرتاب وزنه کلاس F34 به مصاف حریفان خواهند رفت.CAPTCHA code
دفعات مشاهده: 814 بار   |   دفعات چاپ: 123 بار   |   دفعات ارسال به دیگران: 0 بار   |   0 نظر


کلیه حقوق این وب سایت متعلق به پایگاه خبری ورزش جانبازان و معلولان می باشد.

طراحی و برنامه نویسی : یکتاوب افزار شرق

© 2018 All Rights Reserved |

Designed & Developed by : Yektaweb