ملکی: داشتن یک ورزشگاه اختصاصی تحول بزرگی در ورزش جانبازان و معلولان است

 | تاریخ ارسال: ۱۳۹۶/۲/۹ | 

ملکی: داشتن یک ورزشگاه اختصاصی تحول بزرگی در ورزش جانبازان و معلولان است

ملی پوش اصفهانی رشته والیبال نشسته گفت: داشتن یک ورزشگاه اختصاصی برای ورزشکاران جانباز و معلول اصفهان یک ضرورت ونیاز بود که خوشبختانه با افتتاح آن می‌توان در آینده شاهد تحول بزرگی در ورزش این گروه باشیم.

زینب ملکی  در خصوص نخستین مجموعه اختصاصی ورزشی جانبازان و معلولین اظهار کرد: تا چندی پیش در سطح شهر سالنی که برای معلولین مناسب سازی شده باشد، نداشتیم یا این که تعداد این سالن‌ها خیلی کم بود اما خوشبختانه با همت شهرداری، مسئولین شهری و هیئت جانبازان و معلولین بالاخره این سالن به بهره برداری رسید.

وی افزود: بچه‌های معلول بعضاً با ویلچر هستند و به همین خاطر نمی‌توانند از بعضی سالن‌ها استفاده کنند. یا به خاطر مناسب سازی نشدن رختکن‌ها و یا سرویس‌های بهداشتی نمی‌توانستند از این سالن‌ها استفاده کنند. اکثر سالن‌ها برای ورود به زمین ورزش چند پله به بالا یا پایین دارند. بنابراین؛ استفاده از این ورزشگاه‌ها برای ورزشکاران معلول و جانباز سخت و یا غیر ممکن بود و افراد باید متحمل سختی‌های زیادی می‌شدند تا بتوانند از ورزشگاه استفاده کنند.

این بانوی ملی پوش ادامه داد: هیئت جانبازان و معلولین در راستای تأسیس این سالن متحمل زحمات بسیاری شد و من هیچ وقت این زحمت‌ها را فراموش نمی‌کنم و امیدوارم که توان بیشتری برای تکمیل این مجموعه داشته باشند و از آن‌ها سپاسگزارم. افتتاح ورزشگاه اختصاصی می‌تواند تحول بزرگی در ورزش جانبازان و معلولین باشد چرا که ورزش را برای آن‌ها تسهیل می‌کند.
CAPTCHA

دفعات مشاهده: 1122 بار   |   دفعات چاپ: 164 بار   |   دفعات ارسال به دیگران: 0 بار   |   0 نظر


کلیه حقوق این وب سایت متعلق به پایگاه خبری ورزش جانبازان و معلولان می باشد.

طراحی و برنامه نویسی : یکتاوب افزار شرق

© 2019 All Rights Reserved |

Designed & Developed by : Yektaweb