برگزاری رقابت های قهرمانی کشور/خیز برای رقابت های 2018 جاکارتا و 2020 توکیو

 | تاریخ ارسال: 1395/5/17 | 

رئیس انجمن دوچرخه سواری جانبازان و معلولین اعلام کرد: 

برگزاری رقابت های قهرمانی کشور/خیز برای رقابت های 2018 جاکارتا و 2020 توکیو

فرهاد عصفوری، رئیس انجمن دوچرخه سواری جانبازان و معلولین از برگزاری رقابت های قهرمانی کشور دوچرخه سواری در سه ماهه ی سوم سال جاری خبر داد.

وی در گفتگو با روابط عمومی فدراسیون پیرامون این خبر گفت: آیین نامه مسابقات به هیات های سراسر کشور ارسال شده و متقاضیان تا پایان مرداد ماه فرصت دارند حضور خود اعلام نمایند.

عصفوری افزود: رقابت های قهرمانی کشور پس از بازی های پارالمپیک ریو و در سه ماهه ی سوم سال برگزار خواهد شد و زمان و مکان دقیق آن پس از اتمام مهلت ثبت نام اعلام می شود.

رئیس انجمن دوچرخه سواری خاطر نشان کرد: عمده هدفی که امسال دنبال می کنیم، توسعه و کمک به رشد این رشته در هیات های سراسر کشور است و به همین منظور با همکاری فدراسیون برنامه ای را آغاز کردیم که طی آن هر هیات استانی یک مسئول رشته ی دوچرخه سواری معرفی می کند و از طریق این فرد نسبت به پیاده سازی برنامه های انجمن برای توسعه دوچرخه سواری در سراسر کشور اقدام می کنیم.

وی افزود: با توجه به پیش رو بودن بازی های پاراآسیایی 2018 و نیز پارالمپیک 2020 می بایست از حالا برنامه ریزی کرد و زیرساخت ها را توسعه داد. این اقدام از طریق استعداد یابی و برگزاری رقابت های مختلف امکان پذیر است و در خلال آنها می توان رکابزنان شایسته ای را برای حضور تیم ملی شناسایی نمود.

عصفوری گفت: برای مسابقات قهرمانی کشور هر استان تا 6 ورزشکار سهمیه دارد و از حضور جوانان نیز استقبال می کنیم. مسابقات در دو رشته ی استقامت و سرعتی در گروه سنی آزاد برگزار خواهد شد.

وی در پایان تصریح کرد: از طریق برگزاری رقابت های قهرمانی کشور می توانیم جوان گرایی کرده و استعدادهای برتر و ناشناخته را کشف وشناسایی کنیم و در صورتی که ورزشکاران بتوانند توانمندی های خود را اثبات کنند برای حضور در تیم ملی از آنها دعوت خواهد شد.
CAPTCHA
دفعات مشاهده: 3822 بار   |   دفعات چاپ: 621 بار   |   دفعات ارسال به دیگران: 0 بار   |   0 نظر


کلیه حقوق این وب سایت متعلق به پایگاه خبری ورزش جانبازان و معلولان می باشد.

طراحی و برنامه نویسی : یکتاوب افزار شرق

© 2022 All Rights Reserved |

Designed & Developed by : Yektaweb