رکوردشکنی پرتابگر ناشنوا در لیگ برتر

 | تاریخ ارسال: ۱۳۹۴/۵/۲۶ | 

دو خبر از ورزش ناشنوایان؛
رکوردشکنی پرتابگر ناشنوا در لیگ برتر

مربی فوتسال بانوان مشخص شد

سجاد پیرآیقرچمن دارنده مدال نقره مسابقات المپیک ۲۰۱۳ ناشنوایان در بلغارستان ، با پرتاب ۵۴ متر و ۷۶ سانتی‌متر به مقام چهارم لیگ دوومیدانی کشوردست یافت.
به گزارش خبرگزاری مهر،حسین نثاری مربی تیم ملی دو و میدانی ناشنوایان در گفتگو با روابط عمومی این فدراسیون، گفت: در مسابقات لیگ دو و میدانی کشور ۴ ورزشکار تیم ملی ناشنوایان به نامهای رضا حیدری(البرز)، عرفان صفاری و مونا شیری (تهران) و سجاد پیرآیقرچمن (آذربایجان شرقی) شرکت کردند که در پایان این مسابقات سجاد پیرآیقرچمن دارنده مدال نقره مسابقات المپیک ۲۰۱۳ ناشنوایان در بلغارستان ، با پرتاب ۵۴ متر و ۷۶ سانتی‌متر توانست به مقام چهارم دست یابد تا رکورد خودش را جابجا کند.

وی ادامه داد : عرفان صفاری نیز با پرتاب ۱۵/۲۳ دارای میانگین خوبی است که با بدنسازی و آمادگی ۱۰۰% می تواند رکورد های بهتری را داشته باشد.

مربی تیم ملی دو و میدانی ناشنوایان همچنین خاطرنشان کرد: تمرینات تیم ملی پرتابهای ناشنوایان در دو نوبت صبح و عصر در مجموعه آفتاب انقلاب برگزار می شود و با حمایت کرم الله علیمرادی رئیس فدراسیون و هادیزاده رئیس انجمن دوومیدانی و تلاش ورزشکاران پرتاب به کسب مدال در مسابقات آسیایی ناشنوایان خوشبین هستم.

انتصاب مربی تیم ملی فوتسال زنان
مهران تیشه گران دبیر فدراسیون ناشنوایان طی حکمی مهناز صادقی را به عنوان مربی تیم ملی فوتسال بانوان منصوب نمود. در این حکم آمده است: «با توجه به پیشنهاد سرمربی تیم ملی فوتسال بانوان ناشنوا، به موجب این ابلاغ تا جام جهانی فوتسال ناشنوایان ۲۰۱۵ ، جنابعالی به عنوان " مربی تیم ملی فوتسال بانوان " منصوب می‌شوید. امید است با تکال به نیروی لایزال الهی در انجام امور محوله تحت نظر سرمربی تیم ملی موفق و موید باشید.»

منبع: مهر


دفعات مشاهده: 2625 بار   |   دفعات چاپ: 705 بار   |   دفعات ارسال به دیگران: 0 بار   |   0 نظرCAPTCHA

کلیه حقوق این وب سایت متعلق به شمعدانی | پایگاه اینترنتی معلولان ایران می باشد.

طراحی و برنامه نویسی : یکتاوب افزار شرق

© 2019 All Rights Reserved |

Designed & Developed by : Yektaweb