اینچئون 2014 / دومین دوره بازی های پاراآسیایی با روشن شدن مشعل به صورت رسمی افتتاح شد

 | تاریخ ارسال: 1393/7/26 | 

مراسم افتتاحیه بازی های پاراآسیایی اینچئون؛

دومین دوره بازی های پاراآسیایی با روشن شدن مشعل به صورت رسمی افتتاح شد

AWT IMAGE


در مراسم افتتاحیه دومین دوره بازی های پاراآسیایی اینچئون، پس از برافراشته شدن پرچم کمیته پارالمپیک آسیا، مشعل بازی ها  نیز  در ورزشگاه مونهاک اینچئون روشن شد.

مشعل بازی ها توسط ورزشکار نابینایی از کره جنوبی و نیز چند ورزشکار دیگر حمل شد تا سرانجام با روشن شدن آن دومین دوره بازی های پاراآسیایی اینچئون به صورت رسمی افتتاح شود.

دومین دوره بازی‌های پاراآسیایی اینچئون از 18 تا 24 اکتبر (26 مهر تا دوم آبان ماه) در اینچئون کره جنوبی برگزار می شود. در این دوره از رقابتها شش هزار شرکت‌کننده شامل 4500 ورزشکار و 1500 مسئول از 41 کشور جهان حضور پیداکرده اند.

در نخستین دوره این بازی‌ها که به میزبانی گوانگجو چین برگزار شد، ورزشکاران در 19 رشته ورزشی به رقابت پرداختند که در این دوره از رقابتها، تعداد رشته ها به 23 رشته افزایش پیدا کرده است.

کاروان ورزشی ایران در دومین دوره بازی‌های پاراآسیایی با 200 ورزشکار در 16 رشته ورزشی شرکت کرده است که با این تعداد شرکت کننده، نسبت به دور قبل، تعداد ورزشکاران افزایش چشمگیری داشته است.

 

کاروان ایران در دوره گذشته این بازیها که به میزبانی گوانگجو چین برگزار شد با کسب 23 مدال طلا، 17 مدال نقره و 20 مدال برنز به عنوان چهارمی دست پیدا کرده بود.

منبع: فدراسیون ورزشهای جانبازان و معلولین
CAPTCHA
دفعات مشاهده: 2888 بار   |   دفعات چاپ: 619 بار   |   دفعات ارسال به دیگران: 0 بار   |   0 نظر


کلیه حقوق این وب سایت متعلق به پایگاه خبری ورزش جانبازان و معلولان می باشد.

طراحی و برنامه نویسی : یکتاوب افزار شرق

© 2022 All Rights Reserved |

Designed & Developed by : Yektaweb