توزیع مرحله سوم از اعتبارات تامین تجهیزات توانبخشی

معاون امور توانبخشی بهزیستی خبر داد
توزیع مرحله سوم از اعتبارات تامین تجهیزات توانبخشی

 توزیع ولیچر رایگان


معاون امور توانبخشی بهزیستی کشور از توزیع مرحله سوم اعتبارات تأمین تجهیزات توانبخشی معلولان خبر داد و گفت: در سال جاری 35 میلیارد تومان در این بخش اختصاص داده شده که در 6 ماه ابتدای سال بالغ بر 23 میلیارد تومان پرداخت شده است.
یحیی سخنگویی با اشاره به اینکه با هماهنگی‌های صورت گرفته فی‌مابین معاونت‌های سازمان بهزیستی از جمله حراست و منابع انسانی به زودی کارت‌های جدید معلولان صادر خواهد شد اظهار داشت: دستگاه‌های مورد نیاز در این زمینه خریداری شده و قرار است طی زمان‌بندی  مشخص کارت‌ها چاپ و توزیع شود.

وی تصریح کرد: پیش‌بینی می‌شود طی ماه جاری مراحل اولیه صدور کارت‌های جدید معلولیت انجام بگیرد ضمن این که با توزیع کارت‌های جدید، اعتبار کارت‌های قدیمی ساقط خواهد شد.

سخنگویی با بیان اینکه یکی دیگر از برنامه‌های سازمان بهزیستی کشور در شش ماهه دوم سال جاری تامین تجهیزات توانبخشی معلولان از جمله ویلچر، عصا، واکر ... است گفت: به همین منظور اعتبارات مرحله سوم تامین تجهیزات به استان‌ها ابلاغ خواهد شد.

معاون امور توانبخشی سازمان بهزیستی کشور خاطر نشان کرد: یکی از سیاست‌های سازمان بهزیستی توانمند سازی معلولان است که در این زمینه اعتبارات خوبی در سال جاری پیش‌بینی شده و امیدواریم با حمایت دستگاه‌های دولتی درصد اشتغال معلولان در دستگاه‌های دولتی افزایش یابد.

منبع: فارسدفعات مشاهده: 2573 بار   |   دفعات چاپ: 678 بار   |   دفعات ارسال به دیگران: 0 بار   |   0 نظرCAPTCHA

کلیه حقوق این وب سایت متعلق به شمعدانی | پایگاه اینترنتی معلولان ایران می باشد.

طراحی و برنامه نویسی : یکتاوب افزار شرق

© 2020 All Rights Reserved |

Designed & Developed by : Yektaweb