تیم ملی شمشیربازی جانبازان و معلولین موفق به کسب سهمیه مسابقات پاراآسیایی شد

 | تاریخ ارسال: 1392/11/1 | 

در اولین حضور بین المللی ،

تیم ملی شمشیربازی جانبازان و معلولین موفق به کسب سهمیه مسابقات پاراآسیایی شد


تیم ملی شمشیر بازی جانبازان و معلولین ایران با کسب سهمیه مسابقات پاراآسیایی کره جنوبی از رقابت های جام جهانی آلمان بازگشت.

AWT IMAGE

آقای غلامحسین غنی، سرپرست تیم اعزامی در خصوص این رقابت ها گفت : مسابقات جام جهانی آلمان با حضور برترین های جهان و پارالمپیک برگزار شد و ایران در اولین حضور برون مرزی خود در رشته شمشیربازی در نظر داشت با 4 ورزشکار و در دو بخش انفرادی و تیمی شرکت کند که متاسفانه به دلیل عدم صدور روادید برای 2 نفر از آنها ، در نهایت با دو ورزشکار در رشته سابر انفرادی به این مسابقات اعزام شدیم.

AWT IMAGE

وی افزود: در دو گروهی که ورزشکاران ما حضور داشتند، کشورهایی چون فرانسه ، قهرمان جهان، انگلستان و روسیه که برترین های  پارالمپیک نیز بودند ، حضور داشتند و با این حال ورزشکاران ما بسیاری  از مسابقات خود را با نتیجه نزدیک واگذار کردند.

AWT IMAGE

سرپرست تیم اعزامی به رقابت های جهانی گفت : در رشته سابر بخش انفرادی  که ورزشکاران ما در آن به رقابت پرداختند، 32 ورزشکار حضور داشتند که خوش بختانه نمایندگان کشورمان موفق شدند در جمع 16 نفر اول قرار گیرند و مجوز حضور در رقابت های پاراآسیایی کره جنوبی را کسب کنند.

AWT IMAGE

آقای غنی خاطرنشان کرد: رشته شمشیربازی از رشته های مدال آور است و پتانسیل این را دارد که بر روی آن سرمایه گذاری انجام شود.

بدین ترتیب تیم ملی شمشیربازی جانبازان و معلولین  اولین حضور بین المللی خود را با شرکت در رقابت های جام جهانی آلمان که از 27 تا 30 دی ماه در شهر مالچو برپا بود ، رقم زد.

نمایندگان کشورمان بامداد امروز به میهن بازگشتند.

عکس : مجید زینال زاده

 

منبع: فدراسیون ورزشهای جانبازان و معلولین

 
CAPTCHA
دفعات مشاهده: 1805 بار   |   دفعات چاپ: 401 بار   |   دفعات ارسال به دیگران: 43 بار   |   0 نظر


کلیه حقوق این وب سایت متعلق به پایگاه خبری ورزش جانبازان و معلولان می باشد.

طراحی و برنامه نویسی : یکتاوب افزار شرق

© 2021 All Rights Reserved |

Designed & Developed by : Yektaweb