بازدید وابسته فرهنگی سفارت فنلاند از انجمن آفرینش های هنری معلولان

 | تاریخ ارسال: ۱۳۹۲/۶/۲۷ | 

نشست فرهنگی کارشناسان سفارت فنلاند در انجمن علمی و آفرینش های هنری معلولان ایران

AWT IMAGE

نشست فرهنگی کارشناسان سفارت فنلاند روز چهارشنبه 20 شهریورماه با حضورکارشناسان فرهنگی سفارت فنلاند؛ مدیریت و اعضاء انجمن علمی و آفرینش های هنری معلولان ایران به منظور بررسی و تبادل نظر پیرامون نحوه زندگی و امکانات موجود و خدمات دولتی در اختیار افراد معلول در ایران و فنلاند برگزار شد.
به گزارش روابط‌ عمومی انجمن علمی و آفرینش های هنری معلولان ایران؛ در این نشست چند ساعته مهندس منصور برجیان مدیر عامل، مهندس جغتایی و آقای مسلمی از اعضای انجمن حضور داشتند خانم رتا متسنن وابسته فرهنگی سفارت فنلاند از نزدیک در جریان فعالیت های فرهنگی، علمی، هنری و ارتقا توانمندی های اعضای دارای معلولیت در ایران قرار گرفت و با فعالیت های اجتماعی افراد دارای معلولیت و انجمن های فعال در موضوع افراد معلول و معلولیت و مناسب سازی آشنا شد .

بازدید وابسته فرهنگی سفارت فنلاند از انجمن علمی و آفرینش های هنری معلولان.

همچنین خانم متسنن با ابراز خرسندی از توانمندی های افراد دارای معلولیت ایرانی از گالری آثار هنری انجمن بازدید کردند. در این گالری آثاری از استاد ارجمند مجسمه ساز، خانم رویا میربد مینیاتوریست و سایر اعضای هنرمند انجمن به نمایش درآمده است.
در پایان این برنامه خانم رتا متسنن اظهار امیدواری کردند که بتوانند در میان افراد معلول کشورمان و فنلاند تفاهم فرهنگی و هنری برقرار نمایند و ارتباطات فرهنگی، هنری متقابل داشتند.
مهندس برجیان نیز این برنامه را به منظور گسترش ارتباط میان همکاری متقابل با انجمن معلولین فنلاند و معلولان کشور عزیزمان و سایر معلولان در دیگر کشورها بسیار مثبت ارزنده ارزیابی نموده و اظهار امیدواری داشتند تا با کمک مسئولان بتوانند ارتباط فرهنگی و هنری متقابل در این رابطه داشته باشند.
در پایان یکی از آثار هنری هنرمندان معلول به همراه بسته اطلاع رسانی انجمن شامل اطلاعات مکتوب مدون و مصور به رسم یادبود به خانم رتا متسنن تقدیم گردید.

 دفعات مشاهده: 5141 بار   |   دفعات چاپ: 1139 بار   |   دفعات ارسال به دیگران: 68 بار   |   0 نظرCAPTCHA

کلیه حقوق این وب سایت متعلق به شمعدانی | پایگاه اینترنتی معلولان ایران می باشد.

طراحی و برنامه نویسی : یکتاوب افزار شرق

© 2020 All Rights Reserved |

Designed & Developed by : Yektaweb