هنوز منتظر توجه مسئولان هستیم

 | تاریخ ارسال: 1391/7/1 | 

مربی تیم ملی وزنه‌برداری جانبازان و معلولین در گفت‌وگو با فارس:
هنوز منتظر توجه مسئولان هستیم

 کار بزرگی در پارالمپیک انجام دادیم

 آسترکی گفت: مسئولان ورزش به رشته وزنه‌برداری جانبازان و معلولین که در پارالمپیک افتخارآفرینی کردند، توجه داشته باشند و ما همچنان منتظر هستیم.
 غلامرضا آسترکی در گفت‌و‌گو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس در اظهار داشت: با توجه به اینکه برای نخستین‌بار به عنوان قهرمانی پارالمپیک در رشته وزنه‌برداری رسیدیم، آقایان هنوز هیچ توجهی به ما نداشته‌اند.

وی با بیان اینکه در پارالمپیک به 4 مدال طلا، یک مدال نقره و یک برنز دست پیدا کردیم و این نتایج عالی بوده است، ادامه داد: از 8 ورزشکاری که به لندن رفته بودند، 6 وزنه‌بردار مدال کسب کردند و یکی از ورزشکاران نیز آمادگی لازم برای شرکت در این مسابقات را نداشت و تنها چند روز در اردو حاضر بود.

مربی تیم ملی وزنه‌برداری جانبازان و معلولین در پاسخ به این سؤال که رکوردها در پارالمپیک مناسب نبود، آیا موافق هستید؟ خاطرنشان کرد: در درجه اول بحث ما رکورد نیست، ملی‌پوشان وزنه‌های خوبی زدند، اما هدف نخست ما این بود که وزنه‌برداران به مدال طلا برسند.

 

آسترکی در خصوص اینکه مجید فرزین و علی حسینی توانایی زدن وزنه‌های بیشتری را در پارالمپیک داشتند، افزود: مجید فرزین حتی در تمرینات رکورد 244 کیلوگرم را مهار کرده بود و تنها بر اثر اشتباه خودش به این رکورد نرسید. علی حسینی نیز در تمرینات رکورد 230 را مهار کرده بود و می‌توانست خیلی راحت این رکورد را در لندن بزند، اما هدف نخست ما مدال طلا بود.

مربی تیم ملی وزنه‌برداری جانبازان و معلولین یادآور شد: وزنه 270 برای سیامند رحمان چیزی نبود که نتواند آن را مهار کند، اما همانطور که گفتم هدف نخست ما رکوردشکنی نبود.

 آسترکی با اشاره به اینکه از سوی مسئولان ورزشی مورد توجه قرار نگرفتیم و از این موضوع بسیار ناراحتم، اظهار داشت: هنوز هم منتظر مسئولان ورزشی هستیم، اما باید مسئولان توجه خاصی به تیم ما داشته باشند، هرچند که نظر من به کادر فنی نیست.

وی گفت: مسئولان پس از کسب عنوان قهرمانی کشتی فرنگی در المپیک توجه خاصی به این تیم نشان دادند و محمد بنا که احترام خاصی برای وی قائل هستم، در میان مسئولان احترام خاصی پیدا کرد، امیدوارم تیم ما هم ببینند. ما هم کار بزرگی کردیم در حد کشتی فرنگی در المپیک.

مربی تیم ملی وزنه‌برداری جانبازان و معلولین با بیان اینکه مسئولان نباید تفاوتی میان قهرمانان المپیک و پارالمپیک قائل شوند، گفت: مسئولان توجه داشته باشند که رشته و ورزشکاران پارالمپیک خاص هستند و باید توجه خاصی هم به این موضوع داشته باشند.
CAPTCHA
دفعات مشاهده: 2771 بار   |   دفعات چاپ: 1235 بار   |   دفعات ارسال به دیگران: 123 بار   |   0 نظر


کلیه حقوق این وب سایت متعلق به پایگاه خبری ورزش جانبازان و معلولان می باشد.

طراحی و برنامه نویسی : یکتاوب افزار شرق

© 2022 All Rights Reserved |

Designed & Developed by : Yektaweb