در مسابقات بعدی پارالمپیک یک رقمی می‌شویم

 | تاریخ ارسال: 1391/6/24 | 

رئیس فدراسیون جانبازان و معلولان وعده داد
در مسابقات بعدی پارالمپیک یک رقمی می‌شویم

به گزارش خبرنگار اجتماعی فارس، محمود خسروی‌وفا پس از بازگشت از مسابقات پارالمپیک لندن در فرودگاه حضرت امام خمینی (ره) با اشاره به کسب موفقیت ورزشکاران پارالمپیک اظهار داشت: در مجموع کاروان ایرانی خوب ظاهر شد، البته ما انتظار این حضور موفق را داشتیم.

وی تصریح کرد: در چند سال گذشته ورزشکاران معلول و جانباز در مجامع بین‌المللی حضور موفقی داشته‌اند اما در مسابقات پارالمپیک 2012 لندن این حضور چشمگیر بود.

خسروی‌وفا ادامه داد: خدا را شاکر هستیم که شرمنده هموطنان نشدیم و امید داریم در مسابقات بعدی پارالمپیک بتوانیم جایگاه خود را در بین کشورهای دیگر ارتقا دهیم‌ و یک رقمی کنیم.

رئیس فدراسیون جانبازان و معلولان ادامه داد: فدارسیون در تلاش است تا 3 ماه آینده برای حضوری پر قدرت در مسابقات آتی برنامه ریزی و اقدام کندچرا که از همین حالا باید به فکر مسابقات بعدی باشیم.

خسروی‌وفا اضافه کرد: از تمام کسانی که در این مسابقات ما را یاری دادند صمیمانه قدردانی می‌کنم به طوری که کمیته ملی پارالمپیک و سازمان بهزیستی حمایت خوبی را در این چند ماهه از ورزشکاران کرده‌اند.

وی خاطرنشان کرد: در حال حاضر در اکثر استانهای کشور دارای امکانات مناسب و تخصصی ویژه معلولان هستیم که امیدواریم بتوانیم در مسابقات بعدی نیز همانند پارالمپیک 2012 موفق ظاهر شویم.

به گزارش خبرنگار فارس ورزشکاران معلول در این مسابقات در رشته‌های مختلف شرکت کردند و تواستند با کسب 24 مدال (10 مدال طلا،7 نقره و 7 برنز) جایگاه یازدهم را در بین کشورهای شرکت کننده کسب کنند. در مسابقات قبلی در پکن ایران توانسته بود رتبه بیست و دوم را کسب کند.

در این مسابقات چین، روسیه و انگلیس به ترتیب رتبه اول تا سوم را در مسابقات پارالمپیک لندن کسب کردند و و ایران نیز پس از هلند یازدهم شد.
CAPTCHA
دفعات مشاهده: 3614 بار   |   دفعات چاپ: 1158 بار   |   دفعات ارسال به دیگران: 109 بار   |   0 نظر


کلیه حقوق این وب سایت متعلق به پایگاه خبری ورزش جانبازان و معلولان می باشد.

طراحی و برنامه نویسی : یکتاوب افزار شرق

© 2022 All Rights Reserved |

Designed & Developed by : Yektaweb