توافق قوی‌ترین مرد پارالمپیک با پرسپولیس

 سفر به تهران برای عقد قرارداد

توافق قوی‌ترین مرد پارالمپیک با پرسپولیس


رحمان سیامند در بازیهای پارالمپیک لندن 2012

دارنده مدال طلای رقابت‌های وزنه برداری پارالمپیک 2012 لندن و قوی‌ترین مرد جهان با باشگاه پرسپولیس به توافق رسید.

به گزارش خبرگزاری مهر، محمد رویانیان ضمن تایید خبر فوق افزود: پیش از این اعلام کرده بودیم در راستای توسعه باشگاه و فعالیت در رشته‌های مختلف ورزشی قطعا در ورزش جانبازان و معلولان نیز تیمداری خواهیم کرد.

وی اضافه کرد: در همین راستا وقتی امروز از طریق روابط عمومی باشگاه در جریان مصاحبه آقای سیامند رحمان دارنده مدال طلای پارالمپیک لندن قرار گرفتم، برای مذاکره و توافق با ایشان اقدام کردیم.

مدیرعامل باشگاه پرسپولیس خاطرنشان کرد: بسیار خوشحالم فردی مانند سیامند رحمان با صراحت از علاقه خود به پرسپولیس سخن گفته است. این نکته نشان‌دهنده میزان علاقه ایشان به پرسپولیس و همچنین فراگیر بودن محبوبیت این باشگاه مردمی است.

وی همچنین تاکید کرد: البته بنده پیش از این نیز در نظر داشتم در صورت اینکه رحمان با باشگاه یا اسپانسری قرارداد نداشته باشد با او مذاکره کنم تا این قهرمان افتخارآفرین تحت قرارداد با پرسپولیس باشد.

وی درباره توافقات انجام شده با قوی‌ترین مرد جهان افزود: مذاکرات انجام شده و با ایشان به توافق رسیده‌ایم که قرارداد سه ساله‌ای به امضا برسد. براساس این قرارداد، آقای رحمان در رقابت‌های قهرمانی کشور، قهرمانی آسیا و قهرمانی جهان تحت قرارداد باشگاه پرسپولیس خواهد بود و این قرارداد به محض سفر ایشان به تهران به امضا طرفین خواهد رسید.

رویانیان در پایان گفت: سیامند رحمان عزیز ماست و افتخار می‌کنیم ایشان خود را از علاقه‌مندان پرسپولیس می‌دانند. باشگاه پرسپولیس قطعا در سایر رشته‌های ورزشی جانبازان و معلولان نیز فعالیت خواهد کرد.
CAPTCHA
دفعات مشاهده: 3461 بار   |   دفعات چاپ: 1073 بار   |   دفعات ارسال به دیگران: 120 بار   |   0 نظر


کلیه حقوق این وب سایت متعلق به پایگاه خبری ورزش جانبازان و معلولان می باشد.

طراحی و برنامه نویسی : یکتاوب افزار شرق

© 2021 All Rights Reserved |

Designed & Developed by : Yektaweb