تنیس‌ روی ‌میز معلولان پایتخت باز هم قهرمان شد

 | تاریخ ارسال: ۱۳۹۰/۱۱/۲۹ | 

 در نهمین دوره رقابت‌های تنیس روی میز جانبازان و معلولان
تنیس‌ روی ‌میز معلولان پایتخت باز هم قهرمان شد

در دور برگشت رقابت‌های تنیس روی میز جانبازان و معلولان کشور (بخش آقایان)، تیم باشگاه نفت پایتخت در بخش نشسته و تیم البرز در بخش ایستاده مقام نخست این مسابقات را از آن خود کردند.
در دور برگشت بازی‌های تنیس روی میز جانبازان و معلولان که به میزبانی شرکت نفت پایتخت در اصفهان برگزار شد، در بخش نشسته باشگاه نفت پایتخت، آسایشگاه فیاض‌بخش مشهد، هیئت استان البرز، هیئت استان کرمان و هیئت استان خوزستان مقام‌های نخست تا پنجم را از آن خود کردند.
در بخش ایستاده رقابت‌های تنیس روی میز جانبازان و معلولان، باشگاه نفت پایتخت، هیئت استان البرز، هیئت استان کرمان و هیئت استان خوزستان مقام‌های نخست تا چهارم را به دست آوردند.
هم‌چنین در مجموع رقابت‌های رفت و برگشت تنیس روی میز جانبازان و معلولان و در بخش ایستاده، هیئت استان البرز مقام نخست، باشگاه نفت پایتخت مقام دوم، هیئت استان البرز مقام سوم و هیئت استان گلستان مقام چهارم و در بخش نشسته نیز باشگاه نفت پایتخت مقام نخست، آسایشگاه فیاض‌بخش مشهد مقام دوم، هیئت استان البرز مقام سوم، هیئت استان کرمان مقام چهارم و هیئت استان خوزستان مقام پنجم این بازی‌ها را در نهمین دوره از رقابت‌های تنیس روی میز جانبازان و معلولان باشگاه‌های کشور کسب کردند.
* ترویج ورزش از اهداف اصلی شرکت نفت پایتخت
حجت‌الله رضایی مدیرعامل شرکت نفت پایتخت و حمایت ‌کننده این دوره از بازی‌ها با بیان اینکه تنها هدف باشگاه سرمایه‌گذاری در بخش ورزش استان اصفهان برای شکوفایی آن است، بیان داشت: شرکت نفت پایتخت با شعار ترویج ورزش قهرمانی در اصفهان و شکوفایی ورزش در این استان پا به میدان گذاشت که در سال گذشته شاهد قهرمانی تیم بدمینتون این باشگاه در رقابت‌های باشگاه‌های کشور بودیم.
وی تأکید کرد: در سال جاری نیز توانستیم مقام چهارم رقابت‌های قهرمانی باشگاه‌های تکواندو کشور در بخش نونهالان را کسب کنیم.
مدیرعامل شرکت نفت پایتخت اظهار داشت: تمام نیروهای این تیم از نیروهای بومی اصفهان بودند.
وی تأکید کرد: در نهمین دوره از رقابت‌های تنیس روی میز آقایان جانباز و معلول باشگاه‌های کشور نیز توانستیم عنوان قهرمانی در بخش نشسته و نایب قهرمانی در بخش ایستاده را کسب کنیم.

منبع : خبرگزاری فارس

مطالب مشابه


دفعات مشاهده: 3093 بار   |   دفعات چاپ: 1035 بار   |   دفعات ارسال به دیگران: 172 بار   |   0 نظرCAPTCHA code

کلیه حقوق این وب سایت متعلق به شمعدانی | پایگاه اینترنتی معلولان ایران می باشد.

طراحی و برنامه نویسی : یکتاوب افزار شرق

© 2019 All Rights Reserved |

Designed & Developed by : Yektaweb