ثبت‌نام نهضت تامین مسکن معلولان تا 31 خرداد ادامه دارد

ثبت‌نام نهضت تامین مسکن معلولان تا 31 خرداد ادامه دارد

سرپرست سازمان بهزیستی کشور با اشاره به نهضت تامین مسکن برای معلولان گفت: برای این طرح 20 میلیون تومان وام با کارمزد 4 درصد به هر یک از واحدهای مسکونی تعلق می‌گیرد.
سرپرست سازمان بهزیستی کشور ، اسفندیاری در نشست خبری اعلام کرد: با انعقاد تفاهم نامه میان وزارت رفاه و وزارت مسکن و شهرسازی و بانک مرکزی تحولی اساسی در نهضت تامین مسکن برای معلولان رقم خورد که براساس آن زمین از سوی وزارت مسکن و شهر‌سازی به صورت رایگان در اختیار سازمان بهزیستی قرار می‌گیرد.
وی با اشاره به اینکه برای این طرح 20 میلیون تومان وام با کارمزد 4 درصد به هر یک از واحدهای مسکونی تعلق می‌گیرد تصریح کرد: بازپرداخت این وام 20 ساله است و 18 ماه پس از دریافت وام توسط واجدان شرایط است.
اسفندیاری با اشاره به اینکه دولت مکلف کرده تا پایان دولت دهم 200 هزار واحد مسکونی به معلولان فاقد مسکن و مددجویان سرپرست خانوار تحویل دهد اظهار داشت: تدابیری اندیشیده شده تا مبلغ اقساط توسط خیرین پرداخت شود.
سرپرست سازمان بهزیستی کشور در خصوص معلولان فاقد مسکن که تحت پوشش سازمان بهزیستی نیستند یادآور شد: در صورتی که معلولی تحت پوشش سازمان نباشد و نیازمند مسکن باشد می‌تواند با مراجعه به سازمان‌های بهزیستی در سراسر کشور شرایط خود را اعلام کند و در صورت احراز شرایط مسکن به آنها تعلق می‌گیرد.
وی با اشاره به اینکه ثبت نام این طرح به صورت اینترنتی است تاکید کرد افراد با مراجعه به سایت بهزیستی به آدرس www.behzisti.ir می‌توانند تا 31 خرداد ماه سال جاری نسبت به ثبت نام اقدام کنند.

منبع : خبرگزاری شهر


دفعات مشاهده: 16951 بار   |   دفعات چاپ: 1032 بار   |   دفعات ارسال به دیگران: 267 بار   |   0 نظرCAPTCHA code

کلیه حقوق این وب سایت متعلق به شمعدانی | پایگاه اینترنتی معلولان ایران می باشد.

طراحی و برنامه نویسی : یکتاوب افزار شرق

© 2019 All Rights Reserved |

Designed & Developed by : Yektaweb